Druhy PUR peny

Naša spoločnosť zapezpečuje aplikáciu pre tieto druhy PUR peny: 

Mäkká pena                                     Polotvrdá pena                                      Tvrdá pena          

Mäkká pena - otvorená štruktúra buniek

Mäkká PUR pena je výborným izolantom, vďaka svojej otvorenej bunkovej štruktúre váš dom dýcha. Chytrá izolácia sa jednoducho uchytí na každý povrch a vytvorí súvislú vrstvu bez tepelných mostov. Striekaná PUR pena zabraňuje prúdeniu vzduchu a tým zabraňuje kondenzácii vlhkosti, ktorá je príčinou vzniku zdraviu nebezpečných plesní.  



Polotvrdá pena - otvorená štruktúra buniek

Polotvrdá  PUR pena je výborným izolantom, vďaka svojej uzavretou  bunkovej štruktúre sa pena prejavuje veľkou odolnosťou. Chytrá izolácia sa jednoducho uchytí na každý povrch a vytvorí súvislú vrstvu bez tepelných mostov.  Systém polotvrdé izolačnej peny s hustotou až 34kg / m3 má významné parotesné vlastnosti. Vďaka uzavretej štruktúre buniek odolá aj v miestach, kde dochádza ku kontaktu s vodou. Nesaje ani neprepúšťa vodu!

Tvrdá pena - uzavretá štruktúra buniek

Tvrdá PUR pena je výborným izolantom, vďaka svojej uzavretej bunkovej štruktúre sa počas svojho starnutie prejavuje ešte väčšou odolnosťou. Chytrá izolácia sa jednoducho pevne uchytí na väčšinu stavebných povrchov  a vytvorí súvislú vrstvu bez tepelných mostov. Tvrdá PUR  pena  sa nezosúva, ani neplstnatie. Pre tvrdú striekanú PUR penu je typická štruktúra s veľkým počtom uzatvorených buniek a v dôsledku toho i veľmi nízka nasiakavosť, dokonca i v prípade dlhodobého úplného ponorenia. Vďaka uzatvoreným bunkám sa tento materiál vyznačuje značnou tepelnou rezistenciou a odolnosťou voči difúzii vodnej pary. 

POTREBUJE PORADIŤ V ROZHODOVANÍ, VYŽIADAŤ ORIENTAČNÚ PONUKU?
Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.

Email: penovastriekanaizolaciaxl@gmail.com Mobil: 0915 784539